Vaša svetovalka za modo,
lepoto in življenjski slog

Vaša svetovalka za modo,
lepoto in življenjski slog

Festival Coachella: Glasba, modni trendi in slavni žurerji

V Kaliforniji poteka eden najbolj vročih glasbenih festivalov ta hip – Coachella, ki slovi tudi po modnem navdihu za vse prihajajoče poletne festivale in po številnih slavnih gostih.

18.4.2017 ob 12:00

j.jpg

Festival Coachella Valley Music & Arts poteka v dveh koncih tedna – eden je že za nami, drugi del glasbeno-modne norije pa se bo sklenil med 21. in 23. aprilom.

Na odru so se in se še bodo zvrstila številna velika glasbena imena, na primer Lady Gaga, Kendrick Lamar, The xx, Radiohead, Empire of the Sun, Nicolas Jaar, Lorde in številni drugi.

Back to my happy place @coachella!!! ✨????✨???? #amexAccess #festivAle #foreveronvacation

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Vstopnice za priljubljen kalifornijski festival so pošle v nekaj urah, udeleženci pa so za vsak konec tedna odšteli po 375 evrov na osebo – brez stroškov prevoza in nočitev.


PREBERITE še // Obvezna oprema na glasbenih festivalih - cvetlična krona

Angel's Oasis ???????????????????? @victoriassecret

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Barvitega festivala se pod puščavskim soncem vsako leto udeležijo tudi številni slavni obrazi, ki se zabavajo pomešani med množico, festival pa slovi tudi po boemski modi, nekakšnemu napovedniku modnih trendov za vse prihajajoče glasbene festivale tega poletja. Preverili smo, katere zvezdnice in zvezdniki so se udeležili Coachellinega prvega konca tedna.

" I can't go home yet, cuz enough people ain't seen my outfit "

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Coachella day three in Fenty by Rihanna @revolve #TheBlondeSaladGoesToCoachella #REVOLVEfestival

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

Coachella day 1 ???? #TheBlondeSaladGoesToCoachella

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

Coachella Bonnie & Clyde

A post shared by Shay Mitchell (@shaym) on

Day 3 #coachella

A post shared by Nick Jonas (@nickjonas) on

Found my throne ????????

A post shared by Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) on

Hangin at the @chevrolet Bootsy Bellows party today #FindNewRoads #ad ????????????????

A post shared by J O E J O N A S (@joejonas) on

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

highlighter hair ????

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

having so much fun at the @bumble #WinterBumbleland party, hosting with my sister #ad ❄????????

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

#CoachellaLovers ????????????????????????

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

been doing this since before you were a bloop in the womb

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Avtor: F. M.

Foto: Instagram


oddajte komentar

preberite tudi

6 dejanj, s katerimi zaljubljene ženske prestrašijo moške

12 seksualnih tipov: kateri ste vi in kakšen je vaš popoln partner?

7 manj znanih (a neprecenljivih) prednosti samskega stanu

ne spreglejte